כניסת משתמשים לאתר

זכור אותי במחשב זה שכחת סיסמה?
גן פרטי גן עירוני
סגור מפה גן פרטי מנוי גן פרטי מנוי גן פרטי שאינו מנוי גן פרטי שאינו מנוי גן עירוני גן עירוני
פורום - הגננות המקצועי פורום - פסיכולוגיה והתפתחות הילד פורום - מוסיקה ותנועה בגיל הרך פורום - רישיונות לגני ילדים פורום - עיצוב תכנון ומיתוג הגן פורום - המלצות על גנים פורום - פרסום הגנים והמשפחתונים
לוח דרוש/ה מורה לתנועה או למוסיקה לוח דרושה סייעת/גננת לוח מטפלות ובייביסיטר
לוח מפעילי חוגים לוח ספקים לוח מסירה החלפה לוח נדלן של גן לוח יד שניה
מאמרים תכנים לגננות שיווק ופרסום בגן ילדים מכללות לגיל הרך
טפסים להורדה בניית אתר אינטרנט לגן מחירון לאתר אינטרנט תכנים ומידע לגננת מתנות לגני ילדים
Google

איך בוחרים גן ילדים?

בחירת גן ילדים עבור הילד שלכם היא לא בחירה פשוטה. ישנו מגוון רב של שיקולים שאותם נדרש לקחת בחשבון, והיום אף יותר מתמיד. בעבר, הבחירה הייתה פשוטה יותר, ולרוב הייתה מתבססת על מיקומו הגאוגרפי של הגן ביחס לאזור המגורים. אבל היום בעידן המודרני שום דבר כבר לא פשוט כ"כ. לא בלבד שתדמיתו של גן הילדים השתנתה והציפייה ממנו גדלה, חשוב גם לוודא שבעלי המקצוע בגן אכן עברו הכשרה וניתן לסמוך עליהם, עקב מקרים שונים שפורסמו בתקשורת בהקשר זה.

בחירת גן ילדים


בשלב הראשוני על מנת לברר בדבר טיבו של גן מסוים כדאי לדבר עם ההורים האחרים ולהבין את מידת שביעות רצונם מהגן, או לקבל המלצה ממכרים  ושכנים. 

על גן הילדים להיות המקום הבטוח ביותר עבור ילדיכם, חשוב שלצוות הגן תהיה מודעות לבטיחות הילדים ושלא יהיו גורמם מסכנים בשטחו- חשמל חשוף, חפצים חדים וכו'.

מומלץ לבקר בגן ולבחון את יחסה של הגננת והצוות אל הילדים, את האווירה- האם הילדים שמחים, והאם יש ביניהם אינטראקציה חיובית. אפשר גם לבקר עם הילד, ולראות איך הוא מגיב לסביבה החדשה, האם הוא מרגיש בנוח להתנהג בחופשיות או מראה סימני רתיעה.

חשוב לברר את היחס בין מספר המטפלות למספר הילדים לשם חלוקת תשומת הלב בצורה הוגנת. בנוסף יש לבדוק את ההיגיינה בגן- ניקיון בחדרי השירותים, במטבח וכו'.

מעבר לקריטריונים בסיסיים אילו, ישנם עוד רבים נוספים, נסו למצוא את גן הילדים שיענה על מרבית הקריטריונים החשובים ביותר לדעתכם. זכרו- אין גן מושלם, אך חשוב למצוא את הגן אשר יתאים גם לצורכי הילד וגם לצורכי ההורים. אל תקלו ראש בבחירה זו, היא מהווה את הבסיס להתפתחותו התקינה של ילדיכם.
שם משתמש:
כותרת:
תוכן:
שם משתמש נושא התגובה תאריך

כתבות נוספות

סרטון לצפייה


גן ילדים ללא רישיון - סרט חובה לכל גננת והורה שילדו בגן

מתנות לגני ילדים

מבחר רב של מוצרים במחירים נוחים.
מתנות לגני ילדים
כל הזכויות שמורות Copyright © 2005
נבנה על ידי EKDESIGN ekdesign.co.il